יוסי טחן, מתכנן פיננסי CFP מטעם לשכת המתכננים הפיננסים הבינלאומי, FBSB .חבר בלשכת המתכננים הפיננסים בישראל, מתכנן פרישה, מאסטר(MBA) בכלכלה ומימון. כמו כן הוסמך כרואה חשבון.

תכנון פיננסי ותכנון פרישה.CFP יוסי טחן.jpg
CFP

בעל ניסיון עשיר במגוון תפקידים פיננסים וניהוליים בחברות ציבוריות, במגזר הפרטי והציבורי.

כרואה חשבון, ההסתכלות היא בעיקר לעבר וכמתכנן פיננסי ההסתכלות הינה כשל אדריכל פיננסי הרואה פני עתיד. השילוב בניהם יוצרת הסתכלות אינטגרטיבית שנותנת ערך מוסף גבוה.

העתיד הוא כאן ועכשיו ,דברים לא יסתדרו מעצמם ,חייבים לתכנן את המחר, "בתוצאות פיננסיות" אנחנו מומחים במתן תשובות לשאלות פיננסיות שמעסיקות אותך ואת המשפחה.

ניסיוני העשיר הפגיש אותי עם מקרים רבים של משפחות שבהם היה חשש גדול מהעתיד וקושי לתכנן תכניות פיננסיות בהיעדר גורם מקצועי בעל ראייה הוליסטית שרואה בקדימות, קודם כל את טובת הלקוח לנגדו ללא תלות בעמלות כאלה ואחרות של גופים פיננסים, תוך מיצוי זכויות והטבות המס. עוסק בשנים האחרונות בתכנון פיננסי הוליסטי בכלל, ותכנון פרישה בפרט.  

בניגוד לייעוץ ביטוחי, ייעוץ חשבונאי/מיסויי או פנסיוני, התכנון הפיננסי על פי המתודיקה המוכחת הבינלאומית של תכנון פיננסי CFP עוסק בכלל התחומים הפיננסים :פנסיוני, פרישה, השקעות, מיסוי, ניהול סיכונים וההעברה הבין דורית. המטרה הינה להבטיח, ככול האפשר, את מימוש המטרות והיעדים  של משק הבית, תוך ניהול סיכונים מושכל.

אני רואה בתכנון הפיננסי שליחות ממש, ואני מאמין במקצועיות ללא פשרות, יצירתיות והכל תוך העברת הידע בצורה פשוטה וברורה.

לשכת המתכננים הפיננסים

הערכים והקוד האתי

  1. האינטרס של הלקוח בקדימות - טובת הלקוח תהיה הקו המנחה המוביל בכול החלטה.

  2. כנות ויושרה - כנות מקצועית ואישית ,מתוך הכרה שהמתכנן הפיננסי הינו איש אמון של הלקוח.

  3. שוויוניות ואובייקטיביות בשירות - יינתן השירות הטוב ביותר ללא קשר למאפיינים של הלקוח.

  4. הגינות ושקיפות - שקיפות מלאה לגבי ניגוד הענייניים ( אם קיימים). 

  5. מקצוענות - התנהלות מקצועית לאורך כול הדרך.

  6. כשירות - תחזוק היכולות המקצועיות והידע על מנת להמשיך לתת שירות מקצועי ואיכותי.

  7. סודיות - הגינות ושמירת הסוד (איש אמון). 

אני רואה בתכנון הפיננסי שליחות מקצועית מהמעלה הראשונה, ממוקדת בלקוח ברצונותיו ויעדי החיים שלו, תוך סיוע לממשם ובדרך פשוטה ככול האפשר, אך מבלי לוותר על מקצוענות ומקצועיות ואתיקה מקצועית.

אודות